Wednesday, July 24
Shadow

I ndyrë me gruan më të bukur në shkollën time

Le të njihemi më parë… unë jam Riko Nando, unë jam tipi që femrat ëndërrojnë… të them të drejtën… jam i pashëm, i gjatë, i pasur, trupi im është atletik dhe unë. jam një basketbollist dhe karin tim

Pastaj ne shkolle kisha nje moter qe me bente me atraktive, isha Dwi Roslina…begh kjo vajze e bardhe, e gjata, te pasmet e majme dhe cicat ishin gjeja me e rendesishme…ajo ishte shume e bukur.

Në atë kohë unë kisha një basketboll sparring në shkollë, isha në klasën poshtë meje…pasi luajtën djemtë, radha e vajzave… në atë kohë pashë rastësisht vajzat duke luajtur sepse edhe Dwi ishte në Ekipi i basketbollit i shkollës sime edhe pse shoqet e mia të tjera kishin mbaruar tashmë në rrugën e kthimit… kur luante Dwi, gjoksi i saj ishte tullac, nuk ishte qesharake kur ajo vraponte, sidomos… më bëri të gulçoja dhe sapo pashë. se… për shkak të gjithë shokëve të mi të klasës, ai që më dukej më “i kryer” ishte vetëm Dwi… kur mbarova së luajturi, bëra pak muhabet..Në atë kohë doja shumë të isha ai tipi ..

Kaluan 2 jave…pas nje PDKT te gjate dola me te…PO ne zemer tashme po mendoja se cfare doja te beja vajze…te shtunen e pare qe dola me te bera nje objektiv! : cipokan (puthje buzësh). OK, pa u zgjatur, e thirra në mëngjes “Zotëri, le të shkojmë një shëtitje!..por vetëm ne të dy” “Mirë…por ku?” tha me zë të lartë: “Ta shikojmë apo jo?” “Uau, dua shumë, nuk e kam parë për një kohë të gjatë” “Ok, le të shkojmë në orën 5, në rregull?” “Edhe ty te dua” u pergjigja une..
E mora në orën 5 e gjysmë… atë ditë ai doli vetëm i veshur me një bluzë supermen dhe pantallona të shkurtra të ngushta të cilat ishin vërtet të dukshme.

Në orën 7 shkuam në kinema.. Zgjodha qëllimisht një film për fëmijë që të ishte më argëtues..hehehe..pas rreth 15 minutash i pëshpëriti. beib…me pelqen shume” “Pse tha ai..pasi ia drejtova fytyres nga afer.. fytyre e bardhe e lemuar pa puçrra apo nishane.” … menjehere i vura buzet prane buzeve te tij.. doli qe edhe ai ishte marre nga atmosfera dhe gjithashtu u afrua me buzet e mia.

Nuk kaloi shumë kohë që buzët tona u takuan dhe shkëmbenin pështymë..Vazhdova t’i puthja buzët duke përdorur një kombinim gjuhësh për ta bërë më të eksituar..I lëpiva çatinë e fytit me duar I preka cicat e saj 32B..me duk shume mire nese ajo i pelqente. I lëpiva buzët dhe ajo lëpiu gjuhën për 10 minuta e putha derisa u dëgjua një tingull “EHM!! Djali nese do te behesh pis mos hajde ketu!! “Ky është një vend publik”, thanë baballarët që sollën fëmijët e tyre që ishin ulur pikërisht pranë meje.

Më në fund u largova nga kinemaja dhe më pas Dwi më joshi duke përdorur një zë të ashpër, “Po… le të vazhdojmë në makinën tënde… ti tashmë je i vështirë, apo jo?” fort…pa menduar thjesht pranova ftesen e tij…Kur arritem ne makine u ulem ne sediljen e pasme dhe filluam te “luanim”..Vazhdoja versionin me te eger te cipokanit ne kinema.. hahaha..të dyja duart i kisha në kontroll gjoksin e saj.

U shtrydha butesisht ndersa e ktheja majtas e djathtas…buzet e tij nuk me iknin nga buza, me futi peshtymen ne goje, une perdora gjuhen…e thitha buzet e tij te kuqe thelle ne buze, pastaj e kafshova. buza e tij e poshtme deri sa zbriti në Pastaj unë kisha një hiki në qafë derisa qafa ime ishte e kuqe … Nuk munda ta ndjeja dorën time kishte hyrë brenda sytjena e saj dhe doli që duart e Dwi ishin gjithashtu të zëna duke më hequr pantallonat e shkurtra … duart e mia po ndienin gjoksin e saj… lëkura e saj ishte vërtet e lëmuar… nuk u desh shumë që t’i hiqeshin pantallonat dhe boksierët kthehu, e dashur…”

Lexoni gjithashtu: ʻAnakē hoʻopunipuni me ke kino ʻano a me nā ʻū nui

Buzët e saj u liruan nga fuqia e buzëve të mia dhe Dwi menjëherë shikoi penisin tim i cili ishte ngurtësuar “Është vërtet i madh!!” me tha “shijoni..mos u beni kafshate” me bindi…e pa qe po perdora nje pamje te prapte te stilit te mijabit..dhe nuk perdori babibu, thjesht u rraskapita ne penis pështymën e tij për ta bërë atë të rrëshqitshme dhe më pas ai e thithi atë në Dwi dhe penisin tim ndërsa më tundte butësisht penisin tim dhe më pas unë u thitha lart e poshtë nga Dwi dhe koka e penisit tim u lëpiu..aaah u ndje shumë mirë…

Unë përsëris lëvizjen tipike të kapjes së penisit Dwi dhe më pas përfundoj me një puthje në kokën e penisit.. brenda penisit ndihem sikur dikush dëshiron të dalë.. A doni që unë ta lëpij apo ta lëpij atë?”, pyeti Dwi. Thjesht te dyja” thashe perseri… Thjesht futa penisin ne penis duke e tundur fort me Dwi… jo shume kohe pas kesaj… sperma ime lag fytyren e tij te lezetshme… perfundoi atehere ai pastroi spermen qe ishte ngjitur ne koken e penisit tim duke perdorur gojen e tij…ahhh ishte e shijshme sonte

3 dite pas ngjarjes me siper..kam planifikuar te kem nje ML me te..ne shtepi babai im ishte ne pune ne Pekin dhe nena ime shkoi me motren dhe hallen ne Singapor..ne shtepi ishte vetem shoferi, roje sigurie. dhe llogaritarja qe nuk e mendoja se do te ishte problem… ardhja nga shkolla me vjen Dwi “cfare? Pra nuk shkon ne shtepi?” e pyeti me kokete.. “keshtu eshte.. kur eshte me te vertete qete..” I thashe.. Thjesht shkova drejt ne makine dhe shkova drejte ne shtepine time.. ne mes te rruges Dwi tha “a jeni i sigurt qe eshte në rregull të mos përdor prezervativ, e dashur?”

“Prish natyrshem mire,” thashe une qe u prita me te qeshura nga Dwi, “ahahaha..ne rregull te shpejtojme prandaj..mezi pres..” tha ai duke psherëtirë pak.. kur u ktheva në shtëpi. , menjehere i kam dhene 500 mije rezervuarit ..i kam thene te beje pazar deri ne oren 19:00 atehere do ta kercenoj se do te pushoj nga puna…hahaha…e njejta gje vlen edhe per rojen dhe sigurimin. shoferi im…i dhashë 500 mijë edhe për të dyja…

Me ne fund ne kete shtepi une dhe Dwi ngelem vetem..vetem ne dhomen e ndenjes u putha me pasion..i hapa fundin, ajo hoqi pantallonat..i hoqa këmishën, ajo hoqa këmishën nga sytjena dhe pashe qarte gjinjtë e saj ishin pak rozë..më pas u hapëm duke u puthur plot dashuri dhe epsh..e çova në dhomën time që ishte lart..në dhomën time.. Menjëherë i kafshova thithkat me duar dhe u përpoqa t’i hiqja brekët e saj në ngjyrë kremi, kam Dwi… pasi iu hoqën brekët, pashë vaginën e saj të kuqe e cila ishte pak e mbuluar me qime të holla.

Menjëherë ia lëpiva vaginën “oooohhh…është e shijshme saayyy..” bërtiti Dwi..pas kësaj të dyja duart e mia u përpoqën të preknin gjoksin e saj..ia ktheva përsëri thithkat..pastaj i kafshova klitorin “emmmm… aaaakkhh..parraah..en bir..emmm “Ai tha se ishte e shijshme..I kafshova klitorin mjaft fort derisa ai rënkoi nga dhimbja…pas kësaj u ngrita dhe ula brekët mu para fytyrës së tij.
..Menjëherë penisi më doli nga të brendshmet dhe sapo doli u përshëndet me gojën time nuk mendoj se të dy ishim krejtësisht të zhveshur..

Dwi më thithi penisin duke e tundur pak..pas kësaj i hoqa gojën nga penisi im i thashë të shtrihej dhe e futa penisin tim në vaginë “eemm..AAAAAAAKKKHHHH” ajo bërtiti kur penisi im shpërtheu. himeni..bekim..pas kesaj penisi im hyri plotesisht ne vaginen e saj shoqeruar me gjak qe i dilte nga vagina.. Dwi me shikoi dhe me tha “te dua beib” “edhe une te dua” thashe..pas kesaj une e putha perseri Dwi.. I lapa buzet dhe u perplasem me gjuhen..dora ime ishte ende e lidhur me gjoksin e saj..pas kesaj i thashe te ngrihej per stilin e qenit..Dola dhe futa penisin ne vaginen e saj. .

pastaj ndryshoi stile përsëri… Dwi ishte sipër dhe mbi mua… trupi i saj shkonte lart e poshtë duke ndjekur ritmin “aahhh… kombëtaraatt… uuuuuuuuukh h…” tha se ishte mirë.. atehere e shtyva deri nen mua dhe isha une qe e bera mbi te…nderkohe qe une po i puthja gjoksin…edhe penisi im po punonte…nuk kaloi shume. të ndihesha sikur penisi im ishte aty..E dija se Dwi kishte kaluar tashmë një orgazëm…nuk u desh shumë kohë që sperma ime të vërshonte vrimën e saj qiellore…

“Ooohhh…” tha Dwi me lehtesi… u ngrit dhe menjehere me puthi pa pushim… “faleminderit e dashur” tha ai… edhe une te falenderoj..” thashe… ne ate here ishim gati te mbaronim derisa ishim ne epsh, u ngrita perseri kur pashe Dwi qe po priste te merrte breket e saj… I kapa ije dhe i futa penisin ne vaginen e saj “oh… a do me shume. “tha ai. Penisi im është në vaginë e saj…

Pas këtij incidenti, unë dhe Dwi ende e bëjmë shpesh në tualetin e shkollës kur është qetësi, makina xhaz plot mëkate është e imja, shtëpia ime, shtëpia e tij, klubi dhe hoteli deri më tani… Unë jam tani në klasën e 2-të në një shkollë të mesme private dhe ai është në shkollën 1 të mesme të shkollës së mesme shtetërore të Xhakartës…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *